پکیج داماد

پکیج های آرایشگاه داماد برتر.

دقت کنید دوستان گریم داماد نیاز به تخصص کافی داره گریم داماد رو با گریم سینمایی و آرایش اشتباه نگیرید کار کردن روی داماد و پالت های حرفه ای گریم نیاز به مهارت و سابقه بالایی داره که در نهایت کارتون تابلو و ضعیف درنیاد در نظر داشته باشید یه گریمور حرفه ای داماد حداقل باید ۱۰۰۰ تا نمونه کار موفق داماد داشته باشه پس برای انتخاب گریمور و آرایشگرتون برای مهمترین روز زندگیتون حساس باشین و عجله نکنید.

❎️زمان مناسب برای رزرو و انجام کارهای اولیه داماد 2 ماه تا 3 هفته مناسب است❎️


Vip Plus✅️

خدمات پکیج vip plus در دو جلسه انجام میشه یک جلسه قبل از مراسم و یک جلسه روز مراسم.

و شامل خدمات زیر میباشد.

تست گریم و طراحی مدل مو چند روز قبل از مراسم(یک هفته تا ۲ روز قبل از مراسم)

انجام خدمات هیرکات و طراحی مدل مو چند روز قبل از مراسم

  • خدمات پاکسازی و فشیال پوست چند روز قبل مراسم
  • (همه مراحل بالا در یک روز مشخص قبل از مراسم انجام می‌شود ) و زمان مناسب برای انجام مراحل(یکهفته تا ۲ روز قبل از مراسم)
  • و در روز مراسم گریم و متعادل سازی چهره و اجرای مدل موی انتخاب شده و خدمات پاکسازی و فشیال پوست انجام میشود.

vip✅️

تمام خدمات پکیج vip در یک جلسه همان روز مراسم انجام میشه و تنها فرقش با پکیج vip plus اینه که تمامی کارها صبح روز مراسم و در یک جلسه انجام میشه.

که شامل خدمات زیر میباشد.

خدمات هیرکات و طراحی مدل مو.
خدمات پاکسازی و فشیال پوست.
گریم و متعادل سازی چهره میشه.

پکیج اقتصادی✅️

خدمات پکیج اقتصادی هم همانند پکیج vip در یک جلسه همان روز مراسم انجام می‌شود.

که شامل خدمات زیر میباشد.

هیرکات طراحی مدل مو و ریش

متعادل سازی چهره.

خدمات پاکسازی و فشیال پوست

کیفیت خدمات در تمام پکیجها یکسان میباشد و مدل موها و گریم تا ۲۴ ساعت ضمانت ماندگاری دارد و تضمین می‌شود به هیچ عنوان گریم داماد و مدل موهای داماد بهم نریزد.

پکیج آرایشگاه داماد در تهران

در آرایشگاه داماد برتر پکیج داماد بر اساس نیاز و درخواست شما ارائه‌ می‌شود پکیجهای متنوع داماد در آرایشگاه داماد برتر این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده تا با هر بوجه و سلیقه با هر موقعیت اجتماعی و فردی با توجه به خدماتی که ارائه میشود پکیج داماد خود رو انتخاب کرده و برای رزرو اقدام کنید.

لازم به ذکر است که برای رزرو پکیج داماد vip plus در آرایشگاه داماد برتر شما باید 40 روز تا 1ماه قبل از مراسم رزروتون رو انجام بدین و برای دریافت خدمات اولیه پکیج دامادی مانند طراحی مدل مو با توجه به تراکم موهاتون حجم موهاتون و رنگ موهاتون و موقعیت اجتماعیتون مدل موهاتون اصلاح و طراحی بشه البته شما میتونید یک هفته تا ۲ روز قبل از مراسم این کار را انجام بدید و یه نتیجه مطلوب دریافت کنید ولی کسایی که خیلی حساس هستند و موهای پر با تراکم بالا دارند میتونند ۱ ماه زودتر برای دریافت خدمات پکیج دامادی اقدام کنند تا چند مدل مو براشون اجرا بشه و در نهایت یه مدل مو که مناسب چهره و سلیقه شما است به تایید شما برای روز دامادی برسد‌.

پکیج آرایشگاه داماد در تهران

در آرایشگاه های مختلف پکیجهای مختلفی ارائه میشود اکثر آرایشگاها خدماتی که هیچ ارتباطی با پکیج دامادی ندارد به پکیجهای دامادی اضافه می‌کنند تا هم به ظاهر و کارشون رنگ و لعاب بدهند هم و هزینه بالایی دریافت کنند.در نهایت ذهن شما از چیزی که مد نظر داشتین دور میشه و درگیر خدماتی همچون ماساژ اسپا پدیکور بوتاکس و پروتئین تراپی کراتین مو و….میشوید.

شما نیازی نیست پکیجی که طی جلسات متداول و طولانی انجام می‌شود و هیچ سودی برای روز دامادی ندارد را انتخاب کنید و در نهایت در روز دامادی شما با یه خدمات معمولی و ضعیف روبرو شوید.نیازی نیست به پکیجی که چندین بار وعده پاکسازی پوست و خدمات مو میدهند رو انتخاب کنید و نزدیک مراسم خودتون رو درگیر آرایشگاه رفتن پی در پی کنید شما میتونید با یه انتخاب درست و طی ۲ جلسه یه خدمات حرفه ای که مختص روز مراسم هست رو دریافت کنید در نتیجه نه وقت و زمانتون از دست رفته نه هزینه بی مورد انجام دادین.فقط نیاز به کمی دقت و حوصله است تا به درستی آرایشگاه دامادی رو برای روز مراسمتون انتخاب کنید.

و در کلام آخر قیمت‌های پکیج دامادی و خدماتی که نسبت به قیمتمامون به شما عزیزان ارائه میدیم باورنکردنیه 🧡

☎️ تماس بگیر تا متوجه قیمت های پکیج داماد بشی.☎️

قیمت پکیج داماد

قیمت پکیج داماد در آرایشگاه داماد برتر در ۲ سال اخیر هیچ تغییری نکرده و آرایشگاه داماد برتر از اکثریت جوانهای عزیز کشورمون ایران که تو این شرایط اقتصادی با ترس استرس و اضطراب اقدام به ازدواج می‌کنند تا حد توان حمایت می‌کند.

دامادهایی که مراسمشون رو به صورت ازدواج آسان رزرو کردن و دوست دارن از خدمات آرایشگاه داماد برتر استفاده کنند با مجموعه تماس بگیرند بعد از مشاوره و راستی آزمایی همکاران مجموعه داماد برتر و اعلام تاریخ مراسم و رزرو پکیج دامادیشون به صورت کاملا رایگان انجام میشه.

دوست عزیز اگر این مطلب رو خوندی و از اطرافیانت کسی بود که واقعا توان پرداخت هزینه آرایشگاه داماد برای روز دامادیش رو نداشت مارو بهش معرفی کن تا شما هم تو این امر خیر سهیم باشی.❤️

مشاوره تلفنی و حضوری برای پکیج داماد کاملا رایگان